top article

 

 

شرکت فنی مهندسی آیسان در از سال 1384 در زمینه تعمیر ، نصب و نگهداری انواع سیستم های درب باز کن های برقی از قبیل جک های پارکینگی بازویی (تک لنگه و دو لنگه و ریلی ) ، کرکره های برقی ساید و توبلار جهت منازل مسکونی ، مجتمع های تجاری و اداری ، درب های اتوماتیک شیشه ایی ، درب های سکشنال ، انواع راهبند ، قفل های برقی ، دوربین های مدار بسته ، آیفون تصویری فعالیت مستمر دارد و در این خصوص از کارشناسان و تکنسین های با تجربه و کارآزموده و همچنین از لوازم و قطعات اصلی و دارای استانداردهای روز دنیا و استاندارد ملی ایران ، به صورت شبانه روزی (حتی در ایام تعطیل ) در خدمت همشهریان محترم می باشد.

تلفن های تماس : 22272390-021 ، 88551044-021 ، 8455706-0912

درب های سکشنال

این نوع دربها مصرف بسیاری در پارکینگ ساختمانهای هوشمند و مدرن امروزی دارند. درب اتوماتیک سکشنال(زیرسقفی)،  استاندارد روز اروپا می باشند و به علت مکانیزم خاص و مزایای این سیستم در ایران نیز مورد توجه فراوان قرار گرفته اند. درب اتوماتیک سکشنال ، مناسب فضاهایی می باشند که از لحاظ ارتفاع و فضای پارکینگ دارای محدودیت هستند.فضای لازم برای نصب درب سکشنال 25 سانت از ارتفاع می باشد.

مکانیزم خاص درب اتوماتیک سکشنال باعث می شود که به کمک فنرهای بالانس و ریلهای خاص، درب در زیر سقف جمع شده و حجم فضای محدودی از پارکینگ را اشغال  کند و سریع و بی صدا باز و بسته شوند.به همین دلیل به دربهای اتوماتیک سکشنال درب زیرسقفی نیز گفته می شود. 

 

درب اتوماتیک سکشنال یا دربهای زیرسقفی مناسب برای پارکینگهایی با تردد بالا می باشند.درب سکشنال توسط فنرهای بالانس بسیار قوی فشار اضافی را از سیستم کاسته و وزن اصلی پنلهای درب سکشنال را متعادل می کنند. در کنار انتخاب یک سیستم اتوماسیون خوب و استاندارد(موتور کشنده)، می توان در ترددهای بالا از این نوع درب ها استفاده نمود. به علت استفاده از چرخهای ضد سایش و ریلهای نگهدارنده، استهلاک درب سکشنال در مقایسه با دیگر سیستمهای درب اتوماتیک بسیار کم است.

سیستمهای موتوری که برای اتوماتیک کردن دربهای سکشنال بکار می رود از تنوع بسیار زیادی بر خوردار بوده و هر کدام از این موتورها دارای مزیتها و معایب خاص خود می باشند که توسط مشاوره از کارشناسان شرکت ایمن رهرو مناسب ترین راهکار،بررسی و سپس به شما پیشنهاد می گردد.